T20 India vs Pakistan  India 186/4 (18.2 ov) LIVE
IPL Odds Mumbai vs Chennai  1.80 / 1.95
Razlan H. baru menang  RM 5,400 taruhan kriket T20
Ashes Test England vs Australia  Odds 2.10 / 2.70 / 3.40
ODI Sri Lanka vs Bangladesh  Odds 1.65 / 2.20
T20 World Cup Final  Tiket Terbuka – Odds Terbaik
T20 India vs Pakistan  India 186/4 (18.2 ov) LIVE
IPL Odds Mumbai vs Chennai  1.80 / 1.95
Razlan H. baru menang  RM 5,400 taruhan kriket T20
Ashes Test England vs Australia  Odds 2.10 / 2.70 / 3.40
ODI Sri Lanka vs Bangladesh  Odds 1.65 / 2.20
T20 World Cup Final  Tiket Terbuka – Odds Terbaik
Platform Taruhan Kriket #1 Malaysia

pcpc77 Kriket – Taruhan T20, ODI & Test Match dengan Odds Paling Kompetitif

Dari T20 World Cup hingga IPL dan Ashes Series – pcpc77 menyokong lebih 200 perlawanan kriket setiap bulan dengan odds masa nyata, analisis mendalam, dan pembayaran segera dalam Ringgit Malaysia.

Deposit minimum RM10 • Pengeluaran 5 minit • Touch 'n Go & DuitNow diterima
pcpc77
0+ Perlawanan / Bulan
0+ Pertandingan Disokong
0 Pemain Aktif Kriket
0s Kemaskini Odds Dalam Perlawanan
RM0 Peratus Pembayaran (%)

Perlawanan Kriket & Odds Terkini

Odds dikemaskini setiap minit semasa perlawanan berlangsung. Pasang taruhan sebelum atau semasa perlawanan dengan pcpc77.

T20 Antarabangsa LIVE Over 18
India
186/4
VS
Pakistan
Balas
India1.55
Seri-
Pakistan2.40
Indian Premier League (IPL)
Hari Ini, 19:30
Mumbai Indians
VS
Chennai Super Kings
Mumbai1.80
Seri-
Chennai1.95
ODI Siri Antarabangsa
Esok, 14:00
England
VS
Australia
England2.05
Seri-
Australia1.72
Ashes Test Series
Isnin, 15:30 – 5 Hari
England
VS
Australia
England2.10
Seri3.40
Australia2.70
T20 World Cup 2026
Sabtu, 20:00
South Africa
VS
New Zealand
SA1.90
Seri-
NZ1.85
Asia Cup ODI
Ahad, 14:30
Sri Lanka
VS
Afghanistan
Sri Lanka1.65
Seri-
Afghanistan2.20

Skorkad Langsung – India vs Pakistan T20

India Memukul – Over 18.2 LIVE
Pemukul R B 4s 6s SR
Rohit Sharma * 72 48 6 3 150.0
Virat Kohli * 55 38 4 2 144.7
KL Rahul † 24 18 2 1 133.3
Shubman Gill 28 22 3 0 127.3
Pakistan Membowl
Pembowl O M R W Ekon
Shaheen Afridi 4 0 32 2 8.00
Naseem Shah 3.2 0 38 1 11.4
Haris Rauf 4 0 45 1 11.3
Shadab Khan 4 0 40 0 10.0
pcpc77
Bonus Kriket Eksklusif pcpc77

Dapatkan cashback 10% untuk semua taruhan kriket yang kalah setiap minggu. Tambah bonus deposit pertama sehingga RM 300 untuk ahli baharu.

Tuntut Bonus

Format Kriket yang Disokong pcpc77

Dari perlawanan ringkas 20 over hingga ujian 5 hari yang penuh drama – semua ada di pcpc77.

20 Over
T20 & T20 World Cup

Format paling popular di Malaysia. Perlawanan pantas, gol tinggi, dan odds berubah setiap bola. T20I, IPL, PSL, Big Bash – semuanya ada di pcpc77 dengan pasaran terlengkap.

  • T20 Antarabangsa (T20I)
  • Indian Premier League (IPL)
  • Pakistan Super League (PSL)
  • Big Bash League (BBL)
50 Over
ODI & Piala Dunia 50 Over

Format klasik yang masih digemari. ODI menawarkan lebih banyak pasaran taruhan – dari jumlah run per over hingga siapa akan menjadi Man of the Match. Piala Dunia ICC adalah puncak ODI setiap 4 tahun.

  • ODI Antarabangsa
  • ICC Cricket World Cup
  • Champions Trophy
  • Asia Cup ODI
5 Hari
Test Match & Ashes Series

Format paling tulen dalam kriket. Test match berlangsung hingga 5 hari dan menawarkan pasaran taruhan yang paling beraneka – termasuk taruhan sesi, innings, dan keputusan hari per hari.

  • Test Antarabangsa
  • Ashes Series (England vs Aus)
  • World Test Championship
  • Siri Dua Hala
pcpc77
Pasaran Terpopular Kriket
India menang T20 World Cup 2.20
Australia menang Ashes 1.75
Mumbai Indians menang IPL 3.50
England menang ICC WC 4.10
Pasang Sekarang

Pasukan Kriket Teratas Dunia di pcpc77

Bertaruh pada pasukan kegemaran anda dari seluruh penjuru dunia kriket.

India
Peringkat #1 T20
Australia
Juara WC 6 kali
England
Pengasas Ashes
Pakistan
Juara T20 WC 2009
South Africa
Powerhouse ODI
New Zealand
Konsisten di WC
West Indies
Raja T20
Sri Lanka
Juara WC 1996
Afghanistan
Naik pesat di T20

Jenis Pasaran Taruhan Kriket di pcpc77

Lebih dari sekadar pilih siapa menang – pcpc77 menawarkan lebih 50 jenis pasaran bagi setiap perlawanan kriket.

Keputusan Perlawanan (Match Winner)

Pilih pasukan yang akan memenangi perlawanan. Untuk T20 dan ODI, tiada kemungkinan seri – hanya dua pilihan, menjadikan pasaran ini mudah dan terus. Odds dikemas kini berdasarkan skор semasa dalam perlawanan.

Jumlah Run Over Pertama (First 6 Over)

Ramalkan sama ada jumlah run yang dicetak dalam 6 over pertama (Powerplay) akan melebihi atau kurang daripada garis yang ditetapkan. Sangat popular untuk T20 kerana fasa Powerplay sering menghasilkan run yang banyak.

Man of the Match

Ramalkan siapa yang akan dianugerahkan sebagai pemain terbaik dalam perlawanan. Pasaran ini memerlukan pengetahuan mendalam tentang pemain dan keadaan padang – nilai odds boleh sangat menguntungkan jika anda tepat.

Over/Under Jumlah Run

Ramalkan sama ada jumlah run keseluruhan dalam perlawanan akan melebihi atau kurang daripada garis yang ditetapkan. Faktor seperti keadaan padang, cuaca, dan kekuatan bowling sangat mempengaruhi keputusan ini.

Taruhan Dalam Perlawanan (In-Play / Live)

Pasang taruhan semasa perlawanan sedang berlangsung. Odds berubah mengikut kedudukan skор, wicket yang jatuh, dan sisa over. Sesuai untuk pemain yang menonton perlawanan secara langsung dan boleh membaca momentum.

Pencetak 50/100 Run Pertama (Half Century / Century)

Ramalkan pemukul mana yang akan mencatat 50 atau 100 run pertama dalam innings. Pasaran prop yang sangat popular dalam kalangan peminat kriket yang mengikuti prestasi individu pemain secara dekat.

Toss Winner

Ramalkan pasukan mana yang akan memenangi undian duit syiling (toss) sebelum perlawanan bermula. Peluang 50/50 dengan odds sekitar 1.90 – pilihan sederhana yang boleh menjadi bahagian daripada kombinasi parlay anda.

Parlay & Kombiner Perlawanan

Gabungkan beberapa pilihan dari perlawanan berbeza dalam satu slip taruhan. Odds berganda memberikan potensi keuntungan yang jauh lebih tinggi dari modal yang sama. Boleh campurkan kriket dengan bola sepak dalam satu parlay.

Kriket, Malaysia, dan pcpc77 – Lebih Dekat Dari Yang Anda Sangka

Ramai yang mungkin tidak sedar bahawa kriket sebenarnya mempunyai pengikut yang cukup besar di Malaysia, terutamanya dalam kalangan komuniti India Malaysia dan mereka yang pernah belajar di sekolah berasrama atau universiti luar negara. IPL khususnya telah mengubah cara orang Asia Tenggara melihat kriket – daripada sukan "orang lain" kepada hiburan global yang menarik untuk diikuti dan ditaruhkan.

Di pcpc77, kami sedar tentang fenomena ini. Justeru itu, kami menyediakan platform taruhan kriket yang lengkap, mudah difahami, dan sesuai untuk pemain Malaysia – sama ada anda seorang veteran yang mengikuti setiap perlawanan Test match, atau pemula yang baru mula tertarik dengan T20 kerana musim IPL yang penuh kegembiraan.

Satu perkara yang membezakan pcpc77 daripada platform lain adalah kedalaman pasaran yang kami tawarkan untuk setiap perlawanan. Untuk perlawanan T20 biasa, anda mungkin mendapati 20 hingga 30 jenis pasaran. Untuk perlawanan besar seperti India vs Pakistan atau final IPL, pcpc77 boleh menawarkan lebih 80 jenis pasaran berbeza – dari keputusan perlawanan hingga jumlah lemparan bebas (no-ball) dalam satu over.

Maklumat statistik adalah kunci kejayaan dalam taruhan kriket. Di pcpc77, anda boleh mengakses rekod prestasi pemain terkini, purata run, kadar wicket, dan rekod head-to-head antara pasukan – semuanya tersedia dalam platform yang sama sebelum anda membuat keputusan taruhan. Ini bukan sekadar ciri tambahan; ia adalah bahagian penting dari pengalaman taruhan yang bertanggungjawab dan bermaklumat.

Dari sudut pembayaran, semua transaksi di pcpc77 dikendalikan sepenuhnya dalam Ringgit Malaysia (MYR). Anda boleh deposit menggunakan Touch 'n Go eWallet, GrabPay, Boost, ShopeePay, DuitNow, atau FPX melalui Maybank2u dan CIMB Clicks. Deposit minimum serendah RM10, dan pengeluaran diproses dalam masa 5 hingga 15 minit bergantung pada kaedah yang dipilih. Tidak perlu risau tentang kadar pertukaran mata wang asing atau caj tersembunyi.

pcpc77
Pertandingan Kriket 2026
T20 World Cup 2026
Jun – Julai 2026 • West Indies & USA
IPL 2026 – Musim Baharu
Mac – Mei 2026 • India
Champions Trophy 2026
Feb – Mac 2026 • Pakistan
Ashes Series 2026/26
Nov 2026 • Australia
Asia Cup 2026
Ogos 2026 • Sri Lanka

Panduan Strategi Taruhan Kriket

Lima tip daripada pakar pcpc77 untuk meningkatkan peluang menang anda dalam taruhan kriket.

1Pahami keadaan padang dan cuaca. Dalam kriket, faktor persekitaran memainkan peranan besar. Padang yang lembab membantu pembowl, sementara padang rata menyokong pemukul. Cuaca mendung di England boleh mengubah perlawanan sepenuhnya. Semak ramalan cuaca sebelum memilih taruhan Over/Under run.

2Perhatikan rekod tuan rumah vs tamu. Pasukan biasanya lebih kuat di padang sendiri – terutama dalam kriket di mana kebiasaan dengan permukaan padang adalah kelebihan besar. India di padang India sangat sukar ditewaskan; Australia di padang Australia lebih kuat 30% berbanding di luar negara.

3Ikuti berita komposisi pasukan terkini. Ketidakhadiran seorang pemain bintang – terutama pembowl utama atau pemukul terbuka – boleh mengubah odds perlawanan secara dramatik. Semak berita terkini sebelum pasaran tutup kerana odds sering belum mencerminkan perubahan skuad yang baru diumumkan.

4Gunakan taruhan dalam perlawanan (in-play) dengan bijak. Dalam T20, perlawanan boleh berubah dalam masa beberapa bola. Jika pasukan yang sedang memukul kehilangan 2–3 wicket awal, odds menang mereka turun mendadak – inilah masa untuk menilai sama ada pemukul selebihnya cukup kuat untuk mengubah situasi.

5Pilih pasaran yang anda benar-benar faham. Jangan tergoda dengan odds tinggi untuk pasaran yang tidak anda fahami sepenuhnya. Lebih baik konsisten bertaruh pada pasaran mudah seperti Match Winner atau Over/Under dengan analisis yang baik daripada memasang banyak taruhan spekulatif pada pasaran eksotik.

6Urus belanjawan dengan disiplin. Tetapkan had taruhan harian atau per-perlawanan dan patuhinya. Kriket boleh berlangsung sepanjang hari dan menggoda untuk terus menambah taruhan. Pemain yang berjaya di pcpc77 adalah mereka yang bertaruh dengan rancangan yang jelas, bukan secara impulsif.

Selamat, Adil & Dipercayai

pcpc77 membina kepercayaan melalui teknologi keselamatan bertaraf tinggi dan amalan perniagaan yang telus.

Berlesen & Dikawal Selia
SSL 256-bit Encryption
Odds Adil & Telus
Sokongan 24/7 BM
Pembayaran MYR Tempatan

Kaedah pembayaran yang diterima:

Touch 'n Go GrabPay DuitNow Boost ShopeePay FPX Maybank2u CIMB Clicks
Dasar Privasi pcpc77 – Maklumat Anda Selamat Bersama Kami

Setiap maklumat peribadi yang anda berikan kepada pcpc77 – nama, nombor telefon, e-mel, dan rekod transaksi – dilindungi dengan enkripsi SSL 256-bit dan tidak akan dikongsi dengan pihak ketiga tanpa kebenaran bertulis anda. Kami mematuhi piawaian perlindungan data antarabangsa dan memberikan anda kawalan penuh untuk mengakses, mengemas kini, atau memadamkan data anda pada bila-bila masa. Untuk maklumat terperinci, sila baca Dasar Privasi penuh kami atau hubungi pasukan sokongan kami di support@pcpc77.best.

Soalan Lazim – Kriket pcpc77

Jawapan kepada soalan yang paling kerap ditanya oleh pemain kriket kami.

pcpc77 menyokong pelbagai pertandingan dan format kriket termasuk T20 Antarabangsa (T20I), ODI, Test Match, Indian Premier League (IPL), Pakistan Super League (PSL), Big Bash League (BBL), ICC T20 World Cup, ICC Cricket World Cup (ODI), Champions Trophy, Asia Cup, Ashes Series, dan World Test Championship. Lebih 200 perlawanan disediakan setiap bulan dengan pasaran yang pelbagai untuk setiap format.

Ya, pcpc77 menyediakan ciri taruhan dalam perlawanan (in-play / live betting) untuk semua perlawanan kriket utama. Odds dikemas kini setiap minit mengikut perkembangan skор, wicket yang jatuh, dan keadaan permainan semasa. Anda boleh memasang taruhan pada pelbagai pasaran termasuk pemenang perlawanan semasa, jumlah run saki sehingga akhir innings, pembowl wicket seterusnya, dan banyak lagi – semua dari platform pcpc77.

Taruhan minimum kriket di pcpc77 adalah RM5 per slip. Had maksimum bergantung pada jenis pasaran dan perlawanan – biasanya antara RM2,000 hingga RM30,000 untuk perlawanan besar seperti final IPL atau T20 World Cup. Pemain VIP Platinum dan Diamond boleh memohon had taruhan lebih tinggi melalui pengurus akaun peribadi mereka. Semua amaun dalam Ringgit Malaysia (MYR).

Dalam kriket, gangguan cuaca adalah perkara biasa terutama dalam Test dan ODI. Polisi pcpc77 untuk perlawanan yang terganggu adalah seperti berikut: Jika perlawanan tidak dapat diselesaikan pada hari yang sama dan tiada keputusan DLS (Duckworth-Lewis-Stern) yang rasmi ditetapkan, taruhan biasanya akan dibatalkan dan wang dipulangkan sepenuhnya. Untuk perlawanan yang diselesaikan dengan kaedah DLS, keputusan rasmi ICC akan diiktiraf sebagai keputusan akhir bagi semua taruhan.
Kriket pcpc77

Sertai 85,000+ Pemain Kriket & Bertaruh Hari Ini

Daftar percuma dengan pcpc77, deposit serendah RM10, dan nikmati bonus alu-aluan serta cashback mingguan 10% untuk semua taruhan kriket anda.

Daftar dalam 2 minit • Deposit dari RM10 • Pengeluaran dalam 5 minit

English